Winnaars
Winnaars Schoonderbeek Installatie Estafette 2022
Schoonderbeek Installatie Estafette - A V De Spartaan - 3 Juni 2022 25ste Editie |
||||||||||
Startno |
Team |
Tijd |
||||||||
Snelste 5,1 km Heren |
Maikel Stolwijk |
8 |
4 Nationaliteiten van Leiden Atletiek |
|
0:16:36 |
|||||
Snelste 5,1 km Vrouwen |
Leona Salman |
175 |
Team Fioretti Hillegom |
|
|
0:19:41 |
||||
|
|
|
|
|
||||||
|
Tijd |
Loper 1 |
Loper 2 |
Loper 3 |
Loper 4 |
|||||
1e Atletiekteam M |
4 Nationaliteiten van Leiden Atletiek |
1:06:59 |
Andy Fuller |
Philip Wong |
Timo Maarleveld |
Maikel Stolwijk |
||||
2e Atletiekteam M |
De Spartaan |
1:08:47 |
Rens Altorf |
Nico Altorf |
Jarique Hazel |
Twan Altorf |
||||
3e Atletiekteam M |
NSL Heren 1 |
1:10:30 |
Alfred Roelen |
Peter van Dam |
Arjan van der Hoorn |
Dennis Kulk |
||||
|
|
|
|
|||||||
Loper 1 |
Loper 2 |
Loper 3 |
Loper 4 |
|||||||
1e Atletiekteam V |
AVR ladies |
1:27:51 |
Nanxia Bijlsma |
Simone Rodewijk |
Gerda de Zwart |
Astrid Hoek |
||||
2e Atletiekteam V |
NSL Dames 1 |
1:29:39 |
Margriet Vonk |
Siniet Kidane Ogbamichael |
Annemarie de Bruin |
Nancy Sieling |
||||
3e Atletiekteam V |
run4fun |
1:35:17 |
Gera van Duijvenvoorde |
Cathelijn Waaijer |
Tessel Hammink |
Agnieszka Reijmers |
||||
|
|
|
|
|||||||
Loper 1 |
Loper 2 |
Loper 3 |
Loper 4 |
|||||||
1e Bedrijventeam M |
Alrijne zorggroep |
1:13:14 |
Peter Aanhane |
Martijn Steenvoorden |
Kees Duyn |
Peter Zirkzee |
||||
2e Bedrijventeam M |
Team Fioretti Hillegom |
1:21:19 |
Bas Kaptein |
Gijs Zimmerman |
Leona Salman |
Jeffrey Salman |
||||
3e Bedrijventeam M |
Gebroeders Prins Bouw |
1:26:31 |
Derek |
Kylian Nieuwenhuis |
Rob Meulenbroek |
Johan Prins |
||||
|
|
|
|
|||||||
Loper 1 |
Loper 2 |
Loper 3 |
Loper 4 |
|||||||
1e Bedrijventeam V |
Van Dongen uw poelier Dames |
1:32:35 |
Monique Elstgeest |
Saskia van Gerven |
Mariska Janson |
Joyce Teekens |
||||
2e Bedrijventeam V |
Damesteam Beelen Verpakkingen |
1:40:43 |
Femke Beelen |
Laura Isabel Gomez |
Iris Butter |
Milou Butter |
||||
3e Bedrijventeam V |
Allersnelste Flitsende Meiden, AFM |
1:49:44 |
Tessy Lenting |
Jacqueline Winnen |
Jennifer Lem |
Irene van der Peet |
||||
|
||||||||||
Parkoersrecord mannen |
Oud : |
1:05:45 |
Nieuw Record : |
1:06:59 |
|
Niet Verbeterd |
||||
Parkoersrecord vrouwen |
Oud : |
1:17:41 |
Nieuw Record : |
1:27:51 |
|
Niet Verbeterd |
||||
Team met de hoogste gemiddelde leeftijd |
NSL Seniorengroep 2 |
72.83 |
Loper 1 |
Loper 2 |
Loper 3 |
Loper 4 |
||||
|
Lopers |
|
Rob John |
Nico Heemskerk |
Hans van Diemen |
Wim Plaatzer |
||||
|
|
|
|
|
|
|
||||
Het Jongste Team |
4 musketiers (Spartaan) |
14.03 |
Loper 1 |
Loper 2 |
Loper 3 |
Loper 4 |
||||
Lopers |
|
Denny Verhagen |
Jill Munsterman |
Rafael Alvarado van Gijzen |
Tessa Verhoeven |
|||||
spartaanestafette@avdespartaan.nl