Teams

Inschrijvingen op 31 mei 2018 22:00

  Schoonderbeek Installatie Estafette - A V De Spartaan - 1 Juni 2018 23ste Editie
  Overzicht van teams die zich hebben ingeschreven 
  Naam Bedrijf/Vereniging Categorie Naam Deelnemer 1 Naam Deelnemer 2 Naam Deelnemer 3 Naam Deelnemer 4
1 De Dwarsdrijvers A Marijke Rhijnsburger Silvia Posthumus Arie Posthumus Anthony Wassink
2 CBS B Marien Vrolijk Yuri Boskamp Ron de Heij Maarten Bloem
3 Team Teylingen A Stefanie Koning Jeroen Hoogendorp Marlene Luijk Kees Luijk
4 Girl Gang V Desi van Rijswijk Fenna van der Kwaak Maud van Noort Elke Faas
5 de "Dieseltjes" V Ella Faas Marinca Massaar Petra Suurmond Monique van Gerven
6 mijnvoetmoment B Jaco van Daalen Corina van Zanten Thea Baak Ruben Boot
7 Next Drive BV B Mirja Heijl Jan de Vroomen Arjan Heijl Inge de vroomen - Heijl
8 AV Haarlem toplopers A Daan Oppenhuis Raymond Jansen Glen Seubert Max van Egmond
9 Meer Assurantien B Pim Hessels Rene Bakker Iris Bakker Karin Bakker
10 Leiden Atletiek Team Tim A Tim Brouwer de Koning Marco van Erp Marnix Boon Gerard Noppe
11 TVB Heren - team SJEC B Stef Zwitser Jeroen Went Ed Went Cees van der Valk
12 Leiden Atletiek team 3 Henny A Paul Kivit Timothy van de Berg Joop Bos Huib van de Bos
13 Team Degenkrab B Irma Heijkants Joelle Langeveld Wouter van Pelt Jan-Douwe Wansink
14 Golden team B Ben Fijma Cock van der Pol Han Schindeler Driek Zwaan
15 KLM van alles wat B Marcel van den Berg Ruud Boots Frank van der Werff Max Cikido
16 Bruinenco B Myrthe Bruin Hidde Bruin Jamal Hassan Klaas Bruin
17 Easy come easy go B Judy Bruin Noor Otten Hans van Steijn Hans Prins
18 Just before take off B Marcel Magnee Paul Jansen Serge Reijnen Sjaak van Diepen
19 Sport Medisch Centrum Royce Kortekaas 1 B Gaby Kortekaas Ferry Kortekaas Jan Broekhuizen Inger Broekhuizen
20 Sport Medisch Centrum Royce Kortekaas 2 B Eric Zuidhoek Petra Zuidhoek Sandra Gol Frans Gol
21 Fysiotherapie Voorhout B Edwin Barnhoorn Hans Geerling Lot van Kampen Marc Kroon
22 The Flying Dutchmen A Paul Bultink Jan Sjoerd de Vries Peter Melman Hans Harding
23 Stichting Puntenburg B Til Duineveld Jos Duineveld Lenie van der Poel Jack de Vroomen
24 Team Incredible Moves V Cathelijn Waaijer Vienna Romanee Marleen Janson Wiepke van der Auweraert
25 AVHaarlem 1 A Frank Peeters Adrie Tol John Komen Boudewijn Stapper
26 AVHaarlem 2 A Gerlies Nap Jaap van Deurzen Marcel Witmer Bas van Aken
27 NSL DAMES TEAM 1 A Nancy Sieling Corine Hogewoning Bianca Juffermans Cecile Jumelet
28 HisMed A Peter Nibberink Priscilla Alameda Annette Koop Laurens van Schie
29 NSL HEREN TEAM 1 A Krijn Christiaansen Barry van Eeden Huub van Gerven Alfred Roelen
30 NSL HEREN TEAM 2 A Dennis van der Lans Dave Geerlings David Peters Twan Altorf
31 Nicoline Heemskerk Art & Design V Marit de Roij Martine Hendriksen Lenie van den Broek Claudia van Rijn
32 Leiden Atletiek A Jochem Loos Maikel van Stolwijk Jan Kortekaas Patrick van der Zande
33 RAB Timmerwerken B Hans Wesseling Paul den Hollander Ron Bel Dolf Kern
34 De Hardloopwinkel B Marcel Ravensbergen Sandra van den Broek Merel den Hollander John Vonk
35 Leiden Atletiek 2 A Marcel van Sambeek Erik van Leeuwen Marc Koopmanschap Jasper Stokman
36 Delphine administratiekantoor B Stefan Verdoes Guido de Graaf Mees van der Mey Maarten Jumelet
37 Team De Hardloopwinkel B Andre Korpelshoek Johan Prins Nico Altorf Bram Prins
38 Van alles wat A Ismay Lobbezoo Daniëlle Vos Raymond Steenvoorden Tim Beelen
39 De Blue TVB  Brother's  A Henrie De Bruin Peter Roeloffs  Erik Magrè Jesse de Bruin
40 Rijnsoever Ladies A Astrid Hoek Mardin Mahmoud Rineke de Visser Simone Rodewijk
41 Run for fun A Mandy Verbeek Lars Verdoes Stefan Esveld Jos Verbeek
42 Oranje Nassau team1 B Evelien Hamelink Matthijs Berkelaar Hans Onderwater Michel van der Klauw
43 Oranje Nassau team2 B Sanne Schoo Joost Algera Peter Algera Martijn de Jong
44 Oranje Nassau team3 B Helene Broekhof Patrick van der Klauw Ada van Schaik Stefan Boot
45 TOPA INSTITUUT + BASTIAAN B Wout Adriaanse Bastiaan van Egmond Erik van Zeil Maarten Kleverlaan
46 DusPlus2 A René Zwaan Jurrian van der Dussen Eva van den Berg Kees van der Dussen
47 Team 1 Rabobank Bollenstreek B Paul Groen Pepijn Hess Raoul Rancuret Henk de Jong
48 Team 2 Rabobank Bollenstreek B Femke Louwerse Rozemarijn van Rooijen Bas van Bommel Astrid Teeuwen
49 Schildersbedrijf Watze Hoogland B Paul Kuyt Ben van der Meer Fred van der Hoorn Watze Hoogland
50 Van der Hulst Bouwbedrijf B Ron de Kooker Edwin Warmerdam Tiny van Dortmont Maarten Hoogkamer
51 Team Orange A Paul Stelder Louis van Dijk Bertine Schniedewind Sonja Fransen-van Noort
52 DIO Fysiotherapie  B Franck van Graas Chris de Kan Dennis Jansen Jisk Hoogervorst
53 Van Dongen Uw Poelier Team 1 B Puk Wensveen Helma Citroen Wim Schouten Yuri Beernink
54 Van Dongen Uw Poelier Team 2 B Paul Bronstring Sonja van der Marel Leo van Steijn Gerard Beernink
55 Mastermate 1 B Mirjam van Golen Jos van Golen Jeanette Klink Teun Krijgsman
56 Mastermate 2 B Ton Korfage Walter Maas Rene van Geest Aad van der Lans
57 Feadship B Ruud Bakker Ronno Schouten Thijs Orth Sophia van der Linden
58 FF gauw heren B Arjan Duivenvoorden Chris Duinkerken Daniel Kerkhof Roel Bakermans
59 FF gauw dames V Hebe Geerlings Greet Lommerse Carolien van der Lans Josje van t Leven
60 DIT Speelt V Jennifer Lem Babeth van Egmond Femke Tims Iris Dofferhoff
61 PAC Dames V Elsemieke Kin Pauline van Donkelaar  Sigrid Martin Karlijn Schipper
62 De Ree Holland team 1 B Simon van Went Ferdi van der Helm Edwin Möhlmann Mark van Went
63 De Ree Holland team 2 B Teun Maessen Ciska de Ree Eric Katerberg Ruud van Maris
64 De Ree Holland team 3 B Guus Boon Bob van Nobelen Jan Molenaar Bram van Gunst
65 SIB1 A Nico van Bentem Aart Wallet Rick van Bentem Laurens Verstijnen
66 Voges 1 B Peter Jonkheer Mieke van Beelen Dik van de Stelt Kees van Beelen
67 SIB2 V Anita Sijsenaar Bianca Brouwer Joyce Vermond Caroline Bon
68 Runnercoach1 B Rene van der Meer Joris de Jong Annemarie Scheurwater Pauline Lap
69 Runnercoach2 B Alexander Voogt Diana van Maas de Bie Florence Damen Bianca Handgraaf
70 Runnercoach3 B Dennis van Bakel Ed Stoop Esther van Dijk Tom Stoop
71 Runnercoach4 B Ron Hageman Bert van den Berg Michel Karel Do Hageman
72 Runnercoach5 B Robert van Susteren Elsbeth van der Linen Eugene van der Meijs Caroline van Kempen
73 Runnercoach6 B Alexander Scheurwater Niels Dalenberg Joop de Rooij Patty van den Berg
74 Van der Hulst Bouwbedrijf Jeugdteam B Vincent Franken Jarique Hazel Bryan Kaak Nick Duinkerken
75 Schoonderbeek Installatie Runners B Skip Vermeij Rodrigo Rovers Tom Baars Nico Ouwehand
76 Otte Lisse B Peter Nederpelt Piet-Jan van der Marel Erik-Jan in 't Veld Theo van Dijk
77 Grondbank Lisse 1 B Martien Bos Bob Schotten Wouter Brak Esteban Doll
78 Grondbank Lisse 2 B Joris van der Pol Gerrit Boorsma Bart van Meerendonk Walter Minnee
79 SIB3 B Caroline Heidema Henk Frencken Nico Pruijsers Taco Langeveld
80 Sorry Rob B Remco Stokhof Han Ligtvoet Sako Kroon Rob Boot
81 Schoonderbeek Installatie Runners 2 B Hans Jansen Ernie Heij Erik Bax Marco de Vries
82 De Doordravers A Willem van Klink Marty van Rijnberk Marco Graafland Jan-Willem van Leeuwen
83 CBS 2 B Martin vd Bijllaardt Cor de Groot Pieter van der Gaast Lenie Hoogweg
84 WZK-triteam-Dames V Fleur Tineke H Myriam Teruska
85 Beelen Verpakkingen Sprintteam B Jurriaan Beelen Jurgen van der Zwet Thijmen Dofferhof Davey Kaak
86 Beelen Verpakkingen Damesteam V Esmee Rusman Renee Roozen Milou Butter Tamara Rusman
87 Beelen Verpakkingen Herenteam B Frans Rusman Luc Beelen Ronald Butter Jacques Melman
Terug naar boven