Totaaluitslag

Update totaaluitslag

Helaas is er afgelopen vrijdag wat misgegaan bij de tijdregistratie. Een aantal teams hebben toch lopers gewisseld, maar ook bij de opname en invoer van tijden zijn verkeerde gegevens in de registratie terecht gekomen.

Inmiddels hebben we aan de hand van de video-opnames alles gecorrigeerd en komen daarmee tot onderstaande uitslag.

Onze excuses voor het ongemak, en vooral aan de lopers die hierdoor ten onrechte niet op het podium terecht kwamen.

De organisatie.

 

De bijgewerkte totaaluitslag van 2018

  Schoonderbeek Installatie Estafette - A V De Spartaan - 1 Juni 2018 23ste Editie
                       
  T O T A A L K L A S S E M E N T
                       
                       
                       
                       
NR Naam Bedrijf/Vereniging Cat Naam deelnemer 1 Tijd L1 Naam deelnemer 2 Tijd L2 Naam deelnemer 3 Tijd L3 Naam deelnemer 4 Tijd L4 Totaaltijd
1 Team De Hardloopwinkel B Andre Korpelshoek 00:17:50 Johan Prins 00:17:45 Nico Altorf 00:17:22 Bram Prins 00:16:29 01:09:26
2 Leiden Atletiek A Jochem Loos 00:16:39 Maikel van Stolwijk 00:16:33 Jan Kortekaas 00:18:29 Patrick van der Zande 00:17:58 01:09:39
3 Delphine administratiekantoor B Stefan Verdoes 00:18:17 Guido de Graaf 00:17:08 Mees van der Mey 00:18:39 Maarten Jumelet 00:17:28 01:11:32
4 Leiden Atletiek Team Tim A Tim Brouwer de Koning 00:18:35 Marco van Erp 00:19:34 Marnix Boon 00:16:34 Gerard Noppe 00:18:35 01:13:18
5 Leiden Atletiek 2 A Marcel van Sambeek 00:19:04 Erik van Leeuwen 00:18:04 Marc Koopmanschap 00:19:24 Jasper Stokman 00:18:08 01:14:40
6 AV Haarlem toplopers A Daan Oppenhuis 00:16:42 Raymond Jansen 00:19:38 Glen Seubert 00:19:39 Max van Egmond 00:19:18 01:15:17
7 CBS B Marien Vrolijk 00:19:04 Yuri Boskamp 00:19:44 Ron de Heij 00:18:18 Maarten Bloem 00:18:25 01:15:31
8 Beelen Verpakkingen Sprintteam B Jurriaan Beelen 00:19:17 Jurgen van der Zwet 00:19:35 Thijmen Dofferhof 00:19:04 Davey Kaak 00:17:54 01:15:50
9 NSL HEREN TEAM 1 A Krijn Christiaansen 00:19:32 Barry van Eeden 00:18:57 Huub van Gerven 00:19:29 Alfred Roelen 00:18:26 01:16:24
10 Confianza Accountants B Aron van Duijvenbode 00:19:07 Dick Wagter 00:20:01 Reindert de Loper 00:20:31 Bram Visser 00:19:18 01:18:57
11 PAC Dames V Elsemieke Kin 00:19:35 Pauline van Donkelaar 00:19:48 Sigrid Martin 00:19:49 Karlijn Schipper 00:19:47 01:18:59
12 NSL HEREN TEAM 2 A Dennis van der Lans 00:20:01 Dave Geerlings 00:20:39 David Peters 00:19:47 Twan Altorf 00:18:48 01:19:15
13 TVB Heren - team SJEC B Stef Zwitser 00:19:46 Jeroen Went 00:19:33 Ed Went 00:20:19 Cees van der Valk 00:19:48 01:19:26
14 DIO Fysiotherapie B Franck van Graas 00:19:58 Chris de Kan 00:19:37 Dennis Jansen 00:22:00 Jisk Hoogervorst 00:19:11 01:20:46
15 Leiden Atletiek team 3 Henny A Paul Kivit 00:19:51 Timothy van de Berg 00:19:09 Joop Bos 00:21:20 Huib van de Bos 00:20:50 01:21:10
16 TOPA INSTITUUT + BASTIAAN B Wout Adriaanse 00:18:38 Bastiaan van Egmond 00:23:39 Erik van Zeil 00:20:15 Maarten Kleverlaan 00:21:42 01:24:14
17 AVHaarlem 2 A Gerlies Nap 00:24:30 Jaap van Deurzen 00:21:03 Marcel Witmer 00:18:48 Bas van Aken 00:19:56 01:24:17
18 Fysiotherapie Voorhout B Edwin Barnhoorn 00:20:45 Hans Geerling 00:21:03 Lot van Kampen 00:22:34 Marc Kroon 00:20:09 01:24:31
19 NSL DAMES TEAM 1 V Nancy Sieling 00:19:27 Corine Hogewoning 00:23:53 Bianca Juffermans 00:20:51 Cecile Jumelet 00:20:21 01:24:32
20 Van der Hulst Bouwbedrijf Jeugdteam B Vincent Franken 00:23:23 Jarique Hazel 00:21:52 Bryan Kaak 00:20:10 Nick Duinkerken 00:19:56 01:25:21
21 Just before take off B Marcel Magnee 00:21:39 Paul Jansen 00:21:09 Serge Reijnen 00:21:43 Sjaak van Diepen 00:20:55 01:25:26
22 Van der Hulst Bouwbedrijf B Ron de Kooker 00:20:58 Edwin Warmerdam 00:20:42 Tiny van Dortmont 00:23:33 Maarten Hoogkamer 00:20:20 01:25:33
23 RAB Timmerwerken B Hans Wesseling 00:19:01 Paul den Hollander 00:23:35 Ron Bel 00:22:08 Dolf Kern 00:21:08 01:25:52
24 De Blue TVB Brother's A Henrie De Bruin 00:23:13 Peter Roeloffs 00:22:09 Erik Magrè 00:21:40 Jesse de Bruin 00:19:01 01:26:03
25 Team Degenkrab B Irma Heijkants 00:22:11 Joelle Langeveld 00:23:00 Wouter van Pelt 00:20:50 Jan-Douwe Wansink 00:20:12 01:26:13
26 Team Incredible Moves V Cathelijn Waaijer 00:21:47 Vienna Romanee 00:20:54 Marleen Janson 00:22:38 Wiepke van der Auweraert 00:21:16 01:26:35
27 Otte Lisse B Peter Nederpelt 00:20:46 Piet-Jan van der Marel 00:22:46 Erik-Jan in 't Veld 00:21:00 Theo van Dijk 00:22:11 01:26:43
28 Feadship B Martien Bos 00:21:48 Ronno Schouten 00:20:41 Thijs Orth 00:21:19 Sophia van der Linden 00:23:48 01:27:36
29 Rijnsoever Ladies V Astrid Hoek 00:20:38 Mardin Mahmoud 00:23:22 Rineke de Visser 00:22:55 Simone Rodewijk 00:21:08 01:28:03
30 De Doordravers A Willem van Klink 00:20:45 Marty van Rijnberk 00:27:53 Frank van Noort 00:20:54 Jan-Willem van Leeuwen 00:19:57 01:29:29
31 De Ree Holland team 1 B Simon van Went 00:21:33 Ferdi van der Helm 00:21:00 Edwin Möhlmann 00:24:21 Mark van Went 00:22:52 01:29:46
32 Van alles wat A Ismay Lobbezoo 00:26:40 Daniëlle Vos 00:21:21 Raymond Steenvoorden 00:20:54 Tim Beelen 00:21:09 01:30:04
33 WZK-triteam-Dames V Fleur 00:22:47 Tineke H 00:23:20 Myriam 00:23:13 Teruska 00:20:45 01:30:05
34 Nicoline Heemskerk Art & Design V Marit de Roij 00:22:26 Martine Hendriksen 00:21:36 Lenie van den Broek 00:25:40 Claudia van Rijn 00:20:54 01:30:36
35 SIB1 A Nico van Bentem 00:24:47 Aart Wallet 00:23:31 Rick van Bentem 00:21:41 Laurens Verstijnen 00:22:57 01:32:56
36 AVHaarlem 1 A Frank Peeters 00:21:43 Adrie Tol 00:21:17 John Komen 00:25:24 Boudewijn Stapper 00:25:16 01:33:40
37 De Hardloopwinkel B Marcel Ravensbergen 00:21:25 Sandra van den Broek 00:28:45 Merel den Hollander 00:26:25 John Vonk 00:18:39 01:35:14
38 Gebr. Alkemade B Rory 00:22:45 Luuk Alkemade 00:23:06 Lot Alkemade 00:26:19 Theo Alkemade 00:23:29 01:35:39
39 Next Drive BV B Mirja Heijl 00:26:21 Jan de Vroomen 00:23:14 Arjan Heijl 00:22:46 Inge de vroomen - Heijl 00:23:28 01:35:49
40 Runnercoach4 B Ron Hageman 00:21:02 Bert van den Berg 00:23:11 Michel Karel 00:24:46 Do Hageman 00:26:59 01:35:58
41 Gebr. Alkemade 2 B Roos Alkemade 00:22:48 Alex van Noort 00:22:33 Lieve 00:27:48 Mieke Alkemade 00:22:56 01:36:05
42 Run for fun A Mandy Verbeek 00:26:54 Lars Verdoes 00:20:27 Elly Rietveld 00:27:32 Jos Verbeek 00:21:56 01:36:49
43 Schoonderbeek Installatie Runners B Skip Vermeij 00:25:58 Rodrigo Rovers 00:25:05 Tom Baars 00:23:33 Nico Ouwehand 00:22:15 01:36:51
44 Voges 1 B Peter Jonkheer 00:23:35 Mieke van Beelen 00:27:11 Dik van de Stelt 00:23:32 Kees van Beelen 00:22:46 01:37:04
45 De Ree Holland team 2 B Teun Maessen 00:25:09 Ciska de Ree 00:22:23 Eric Katerberg 00:23:02 Ruud van Maris 00:27:06 01:37:40
46 Beelen Verpakkingen Damesteam V Esmee Rusman 00:26:12 Renee Roozen 00:25:46 Milou Butter 00:23:02 Tamara Rusman 00:22:59 01:37:59
47 DIT Speelt V Jennifer Lem 00:25:17 Babeth van Egmond 00:24:32 Femke Tims 00:24:17 Iris Dofferhoff 00:24:04 01:38:10
48 Runnercoach3 B Ton Stoop 00:26:25 Ed Stoop 00:29:33 Esther van Dijk 00:22:37 Dennis van Bakel 00:20:39 01:39:14
49 Beelen Verpakkingen Herenteam B Frans Rusman 00:27:21 Luc Beelen 00:27:10 Ronald Butter 00:23:32 Jacques Melman 00:21:55 01:39:58
50 Runnercoach5 B Robert van Susteren 00:20:52 Elsbeth van der Linen 00:23:20 Eugene van der Meijs 00:24:38 Caroline van Kempen 00:31:09 01:39:59
51 SIB3 B Caroline Heidema 00:27:31 Henk Frencken 00:25:41 Nico Pruijsers 00:25:47 Taco Langeveld 00:21:15 01:40:14
52 Oranje Nassau team1 B Evelien Hamelink 00:28:41 Matthijs Berkelaar 00:23:16 Hans Onderwater 00:26:26 Michel van der Klauw 00:21:53 01:40:16
53 FF gauw heren B Arjan Duivenvoorden 00:24:51 Chris Duinkerken 00:28:29 Daniel Kerkhof 00:25:17 Roel Bakermans 00:22:13 01:40:50
54 Oranje Nassau team3 B Helene Broekhof 00:33:36 Patrick van der Klauw 00:21:06 Ada van Schaik 00:26:22 Stefan Boot 00:19:50 01:40:54
55 Oranje Nassau team2 B Sanne Schoo 00:29:01 Joost Algera 00:23:15 Peter Algera 00:25:57 Martijn de Jong 00:22:43 01:40:56
56 KLM van alles wat B Marcel van den Berg 00:20:37 Ruud Boots 00:23:17 Frank van der Werff 00:29:59 Tim vd Werff 00:27:08 01:41:01
57 De Ree Holland team 3 B Guus Boon 00:25:09 Bob van Nobelen 00:22:11 Jan Molenaar 00:26:14 Cindy van der Veek 00:27:43 01:41:17
58 Grondbank Lisse 1 B Martien Bos 00:26:25 Bob Schotten 00:23:44 Wouter Brak 00:21:44 Esteban Doll 00:29:24 01:41:17
59 Runnercoach6 B Alexander Scheurwater 00:21:45 Niels Dalenberg 00:22:20 Joop de Rooij 00:28:26 Patty van den Berg 00:28:47 01:41:18
60 SIB2 V Anita Sijsenaar 00:25:33 Bianca Brouwer 00:26:20 Joyce Vermond 00:24:49 Caroline Bon 00:25:17 01:41:59
61 Runnercoach2 B Alexander Voogt 00:18:47 Diana van Maas de Bie 00:27:54 Florence Damen 00:24:12 Bianca Handgraaf 00:31:11 01:42:04
62 Runnercoach1 B Rene van der Meer 00:19:02 Joris de Jong 00:24:28 Annemarie Scheurwater 00:30:21 Pauline Lap 00:28:34 01:42:25
63 Team 1 Rabobank Bollenstreek B Paul Groen 00:25:31 Pepijn Hess 00:26:28 Raoul Rancuret 00:23:21 Henk de Jong 00:27:14 01:42:34
64 The Flying Dutchmen A Paul Bultink 00:28:10 Jan Sjoerd de Vries 00:24:46 Peter Melman 00:24:11 Hans Harding 00:25:32 01:42:39
65 Sorry Rob B Remco Stokhof 00:25:31 Han Ligtvoet 00:28:46 Sako Kroon 00:25:36 Rob Boot 00:23:00 01:42:53
66 Mastermate 2 B Ton Korfage 00:24:39 Walter Maas 00:23:37 Rene van Geest 00:28:41 Aad van der Lans 00:26:07 01:43:04
67 DusPlus2 A René Zwaan 00:26:32 Jurrian van der Dussen 00:21:50 Eva van den Berg 00:28:41 Kees van der Dussen 00:26:07 01:43:10
68 Schoonderbeek Installatie Runners 2 B Hans Jansen 00:25:08 Ernie Heij 00:30:16 Erik Bax 00:25:21 Marco de Vries 00:22:40 01:43:25
69 Mastermate 1 B Mirjam van Golen 00:24:02 Jos van Golen 00:29:32 Jeanette Klink 00:31:55 Teun Krijgsman 00:20:20 01:45:49
70 Team Orange A Paul Stelder 00:30:48 Louis van Dijk 00:25:03 Bertine Schniedewind 00:26:06 Sonja Fransen-van Noort 00:23:53 01:45:50
71 HisMed A Peter Nibberink 00:24:58 Priscilla Alameda 00:26:19 Annette Koop 00:28:57 Laurens van Schie 00:26:28 01:46:42
72 Schildersbedrijf Watze Hoogland B Fred van der Hoorn 00:28:23 Paul Kuyt 00:27:49 Ben van der Meer 00:26:28 Watze Hoogland 00:25:24 01:48:04
73 CBS 2 B Martin vd Bijllaardt 00:23:40 Cor de Groot 00:26:18 Pieter van der Gaast 00:31:23 Lenie Hoogweg 00:27:00 01:48:21
74 Sport Medisch Centrum Royce Kortekaas 2 B Eric Zuidhoek 00:22:12 Petra Zuidhoek 00:27:50 Sandra Gol 00:31:28 Frans Gol 00:27:10 01:48:40
75 De Dwarsdrijvers A Marijke Rhijnsburger 00:34:08 Silvia Posthumus 00:30:17 Arie Posthumus 00:24:05 Anthony Wassink 00:21:33 01:50:03
76 Van Dongen Uw Poelier Team 1 B Puk Wensveen 00:28:11 Helma Citroen 00:25:52 Wim Schouten 00:27:41 Yuri Beernink 00:28:50 01:50:34
77 Van Dongen Uw Poelier Team 2 B Paul Bronstring 00:32:07 Sonja van der Marel 00:26:19 Leo van Steijn 00:27:46 Gerard Beernink 00:24:23 01:50:35
78 Meer Assurantien B Pim Hessels 00:28:22 Rene Bakker 00:30:16 Iris Bakker 00:25:04 Karin Bakker 00:27:25 01:51:07
79 Grondbank Lisse 2 B Joris van der Pol 00:25:02 Gerrit Boorsma 00:26:00 Bart van Meerendonk 00:31:39 Ruud Bakker 00:28:32 01:51:13
80 FF gauw dames V Hebe Geerlings 00:26:23 Greet Lommerse 00:29:36 Carolien van der Lans 00:31:01 Josje van t Leven 00:24:38 01:51:38
81 Girl Gang V Desi van Rijswijk 00:28:13 Fenna van der Kwaak 00:25:45 Maud van Noort 00:30:05 Elke Faas 00:29:50 01:53:53
82 de "Dieseltjes" V Ella Faas 00:28:46 Marinca Massaar 00:30:40 Petra Suurmond 00:27:20 Monique van Gerven 00:27:07 01:53:53
83 Team 2 Rabobank Bollenstreek B Femke Louwerse 00:28:53 Rozemarijn van Rooijen 00:29:41 Bas van Bommel 00:24:26 Astrid Teeuwen 00:31:02 01:54:02
84 Sport Medisch Centrum Royce Kortekaas 1 B Jan Broekhuizen 00:25:43 Gaby Kortekaas 00:33:53 Inger Broekhuizen 00:31:24 Ferry Kortekaas 00:23:13 01:54:13
85 Team Teylingen A Stefanie Koning 00:27:51 Jeroen Hoogendorp 00:28:26 Marlene Luijk 00:33:25 Kees Luijk 00:24:37 01:54:19
86 mijnvoetmoment B Jaco van Daalen 00:25:18 Corina van Zanten 00:31:22 Thea Baak 00:31:35 Ruben Boot 00:27:07 01:55:22
87 Easy come easy go B Judy Bruin 00:40:50 Noor Otten 00:27:42 Hans van Steijn 00:24:16 Hans Prins 00:23:33 01:56:21
88 Golden team B Ben Fijma 00:26:15 Cock van der Pol 00:35:37 Han Schindeler 00:30:02 Driek Zwaan 00:30:27 02:02:21
89 Bruinenco B Myrthe Bruin 00:40:50 Hidde Bruin 00:21:02 Jamal Hassan 00:31:21 Kayleigh van Haaster 00:39:43 02:12:56
90 Stichting Puntenburg B Til Duineveld 00:26:13 Jos Duineveld 00:24:53 Lenie van der Poel 00:25:07 Jack de Vroomen 01:03:47 02:20:00
   
Terug naar boven